MAREO BO CREATIVE AGENCY

Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

İş Odaklı Olmak Neden Önemli?

Her işletmenin birincil hedefi kârlılıktır. Web siteniz, videonuz, dijital ve basılı tüm tasarımlarınız,  kârlılık hedefine uygun şekilde tasarlanmışsa gerçekten işe yarar. Bir tasarım, salt güzelliğiyle para ve müşteri getirmez. Müşterinizin ihtiyaçlarına, beklentilerine, alışkanlıklarına ve pazarın durumuna göre belirlenen farklılaşma stratejisine uygun hazırlanmış tasarımlar ise hedefi onikiden vurur. Bu yüzden bizim için, işin kendisi her şeyden önde gelir.

Müşterilerimiz çoğu kez, web sayfalarının çok eski olduğu ve yenilenmesi gerektiği düşüncesiyle bizi arar. Oysa kârlılık açısından bakıldığında, ihtiyaçları yeni bir web sitesi değil, satış ve müşteri odaklı doğru bir bakış açısıdır. Strateji danışmanlarımız, radikal hiçbir değişiklik önermeksizin, sadece sizi farklı ve güçlü kılan noktaları tespit eder. Bunlar belirlendikten sonra artık tasarım ve iletişim, sadece işe hizmet edecek araçlar haline gelir. Biz zaten güçlü kreatif ekibimizle gerekenin en iyisini ve güzelini yaparız. Sonrasında ölçülebilir her veriyi raporlayarak doğru yöne yürüdüğümüze emin olarak yola devam ederiz.

Hizmet Verdiğimiz Markalardan Bazıları

1

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

Neye neden ihtiyaç var? Önce sizi, işinizi, ilgileneceğimiz konuyu, kısacası ilgili olan her şeyi dikkatle dinliyor ve olabildiğince çok veri topluyoruz.

2

Kârlılığınızı Hedefliyoruz

İşinizi ve sektörü araştırıyor ve anlıyoruz. Sizin bizden ne istediğinize ek olarak, müşterinizin sizden ne istediğini tespit ediyor, tüm modeli bunun üzerine kurguluyoruz.

3

Kreatifin İyisi Zaten Bizde

Radikal değişimlere gitmeden, sadece güçlü olduğunuz noktaları öne çıkaracak şekilde olabilecek en iyi, en etkili ve dikkat çekici kreatif işleri yapıyoruz.

4

Raporluyoruz, İyileştiriyoruz

Strateji danışmanlarımızla topladığımız verilerle raporlama yapıyor, nerede geliştiğimizi, nerede gelişmemiz gerektiğini yorumluyor ve eyleme geçiyoruz.

REFERANS PROJELERİMİZ

Her projemizin bir hikayesi var. Okumak isterseniz proje sayfalarına bekliyoruz.
skyercies.com

Skyerciyes.com

4 yıldır sürekli gelişen Erciyes Ultra Skytrail maratonunun sürekli gelişen sayfası.

Red River Travel

Red River Travel

Rus turistlere Kapadokya’da ayrıcalıklı hizmet veren acente, sağlam ve hızlı web sitesiyle rakiplerinin önüne geçiyor.

EPS Fragrances Website

EPS Fragrances

EPS Fragraneces, neyi amaçladığını çok iyi bilen ve o amaca en iyi araçlarla yürümeyi seçen dev bir üretici firma.

Mareo İş Örnekleri Centrum Plaza

CentrumPlaza.com.tr

Vizyoner bir yönetime sahip olan Centrum Plaza’nın web sitesi, her an güncel, aktif bir portal…

Yapabildiklerimiz burada sizlerle paylaştıklarımızla sınırlı değil. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun daha farklı alanlarda daha farklı çözümler de üretebiliriz. Daha fazla uzmanlaştığımız konularda, daha derine gidebilmek amacıyla markalaşmayı tercih ediyoruz. Bu şekilde Mareo şemsiyesi altında her biri kendi firma gibi çalışan, özelleşmiş hizmet sunan markalarımızla tanışın.

Sosyal PR, sosyal medya ve online itibar yönetimi konusunda; VideoFi ise, video prodüksiyon konusunda uzmanlaşmış alt markalarımız olarak hizmet veriyor.

Sosyal PR
Sosyal Medya Yönetimi
VideoFi Video Prodüksiyon

UZMANLIK ALANLARI

Deneyimli olduğumuz hizmet alanlarımız

Verdiğimiz Hizmetler

Ana iş alanlarımızın çoğuna entegre olan bu hizmetleri, marka yönetiminin bir parçası olarak beraber verebildiğimiz gibi, ayrı ayrı da verebiliyoruz.

Web Tasarım ve Geliştirme

Web tasarım ve geliştirme hizmetimizi, ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak, günümüzün en yeni teknoloji ve trendlerine uygun şekilde sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Uzman ekibimizle sosyal medya hesaplarınızı sıfırdan kurabilir, iyileştirebilir, yönetebilir, itibarınızı arttırabiliriz.

Video Prodüksiyon

Tanıtım videosuna mı ihtiyacınız var? Yaratıcı metin yazımı, senaryo, storyboard, çekim, seslendirme, post prodüksiyon ve mecralara uygun şekilde teslimatı dahil tüm aşamalarda yanınızdayız.

E-ticaret

Sanal mağazaya ihtiyacınız varsa; şık, ödeme modülü entegre edilmiş anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Ayrıca ürün girişleri konusunda destek oluyor, e-ticaret sitenizi daha efektif kullanabilmeniz için eğitim veriyoruz.

Marka Yaratımı

Yeni bir markaya ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan her şeyi tümüyle ya da parça parça sağlayabilir ya da danışmanlık verebiliriz.

Hosting

Web siteniz için ihtiyacınız olan hızlı hosting’i size sağlıyor, yenilemelerini takip ediyor ve sitenizin bakımını yapıyoruz.

Her Şeyden Önce Danışmanınız

YENİ MEDYADA UZMAN GÖRÜŞÜ

Dijital sektör nereye gidiyor, trendler neler, nerede yer alacaksınız, dijital itibarınızı yönetirken neler çok kritik, rotanızı nereye çevirmeniz gerekiyor? Tüm bunları beraberce konuşabiliriz.

Profesyonel Fotoğraf Hizmeti

İYİ GÖRSEL İYİ SATIŞTIR

Pek çok projede, pek çok farklı disiplinde fotoğrafçılarla çalışan bir ajans olarak, fotoğraf ihtiyacınız için bütçenize göre alternatifler sunabiliriz.

EKİBİMİZ

Mareo ekibiyle tanışın.
Tuncay Köksal

TUNCAY KÖKSAL

Concept Designer
null

Başar Tunçel

BRAND STRATEGIST
Ayşegül Metin

AYŞEGÜL METİN

SOCIAL MEDIA CONSULTANT
Altuğ Coşkun

Altuğ Coşkun

Business Strategy Consultant
null

Levent Gözener

Digital Marketing Expert
null

ALİ TİMUÇİN GÜN

Senior Video Producer

İLETİŞİM

ADRES
Köknarlı Sok. 2/6
Altıntepe, Maltepe / İstanbul
BİZE YAZIN
INSTAGRAM
@mareo.agency
LINKEDIN
@mareo-agency
FACEBOOK
@mareo.agency
YOUTUBE