EPS Fragrances Website

Mareo, Türkiye'nin en büyük koku kimyasalları üreticisi ve ihracatçısı EPS Fragrances'ın ajansı olarak hizmet vermektedir. Web sitesi, fotoğraf ve video çekimleri, fuar branding ve basılı işleri Mareo tarafından yapılmaktadır.

EPS Fragrances Türkiye’nin en büyük parfüm tasarımcısı ve üreticilerinden biri. 4 sene üst üste ihracat şampiyonu olmuş bu firmanın yaptığı işi temel olarak ikiye ayırabiliriz: Çok başarılı, uluslararası hizmet veren bir kimya firması ve çok donanımlı, global bir koku tasarımcısı… Tüm ekibin mükemmel bir uyumda çalıştığı bu alanında dev “tasarımcı-üretici” firma, 1980’den bu yana kalitesini ve tecrübesini derinleştirerek bugünlere getirirken, benzer pek çok aile tabanlı büyük firmadan farklı olarak, estetik duruşuna önem vermeyi ihmal etmedi.

EPS Fragrances’ın web sitesi, firmanın duruşunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Bir web sitesinde müşterinin ne istediğini bilirken ajansına da her anlamda güvenmesinin ne kadar önemli olduğunun en büyük kanıtı. Site, sadece estetik açıdan değil, altyapı olarak da çok güçlü.

Sitenin bakımı, güncellenmesi, düzenli mailing yapılması, SEO etkisinin Google Search Console üzerinde devamlı takip edilmesi gibi hizmetler de sürekli olarak veriliyor.

Bunun dışında firmanın basılı materyalleri, fuar branding’leri, fotoğraf ve video çekimleri de Mareo tarafından gerçekleştiriliyor. Özellikle EPS’nin kötü kokuları yok eden teknolojilerinden TMF, Hairodore ve Neodorize teknolojilerinin, aşağıda linklerini bulabileceğiniz seri videoları, firmanın yabancı müşterileri tarafından fuarlarda halen çok yoğun ilgi görmektedir.

 

epsfragrances.com

Müşteri: EPS Fragrances

Kategori: Tam Hizmet

Tarih: 2013’ten bu yana

Bir fotoğraf bin kelime

EPS, düzenli olarak fotoğraf çekimi yaptıran enden firmalardan biri. Tabii ki bunun karşılığını da fazlasıyla alıyor. Fabrikadaki son teknoloji robotların yanı sıra ekibinin de fotoğraflarını çektiren firmanın web sitesinde sadece kendi fotoğrafları yer alması, siteye giren ziyaretçinin yüzde 100 EPS’ye dair fotoğraflar görmesini sağlayarak, firmaya duyulan güveni daha da arttırıyor. Sonrasında kurulacak sürekli bağ ise, fotoğrafa yapılan yatırımın kat be kat geri dönmesini sağlıyor.

Yaratıcı metin yazarlığı

Çalıştığımız firmalarla ilgili doğru cümle kurabilmenin ne değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Mareo, EPS’yi yıllar içinde çok iyi tanımış bir ajans olarak İngilizce yaratıcı metin yazarlığı hizmeti de sağlıyor.

Video metinleri de İngilizce olarak Mareo tarafından yazılmaktadır. Daha sonra ana dili İngilizce olan parfümörler tarafından gözden geçirilerek, yine ana dili İngilizce olan profesyonel ses sanatçıları tarafından seslendirilmektedir.

Sosyal medya yönetimi

Facebook, Youtube ve Linkedin’de de varlık gösteren EPS Fragrances’ın sosyal medya yönetimi firmanın kendisi tarafından yapılıyor. Mareo, hesapların açılması ve devamlılığı noktasında danışmanlık hizmeti veriyor. Bu şekilde firmaya sosyal medya kanallarından ulaşan müşterilere doğrudan müşteri yanıt verirken, özellikli bir içerik paylaşımı ya da sorun çözümü gerektiğinde Mareo devreye girmektedir.

Raporlama

EPS’nin web sitesi ve mailingleriyle ilgili “Web sitesini belli zaman aralıklarında kaç kişi ziyare etti, yapılan mailing’i kaç kişi okudu, kaç kişiye ulaştı ama bakmadı, kimler listeden çıktı” gibi soruların yanıtları her zaman hazır ve anlık raporlanabilir ve aksiyon alınabilir durumdadır. (Ör. Sadece mailing’i almış ama açmamış kişilere 3 gün sonra tekrar gönderim yapılsın, gibi…)
EPS Fragrances Broşür

EPS için hazırladığımız kurumsal videolar

EPS Fragrances Corporate Video

Int'l Fragrance Day Celebration

TMF® (Total Malodour Fight)

Femodore®

Neodorize®

Hairodore®

Leave a Reply