Mareo İş Örnekleri Centrum Plaza

Centrum Plaza'nın web sitesi, Plaza'yı kullanan herkes için sürekli güncellenen bir portal niteliği taşıyor.

Centrum İş Merkezi ve C2 binalarının tek yapı altında birleşerek “Centrum Plaza” olmasıyla beraber web siteleri de yenilendi.

Mareo Creative Agency tarafından temelleri atılan site, yapılan sürekli toplantılar sonucunda tam olarak istenen noktaya getirilerek Centrum Plaza yönetimine teslim edildi.

Her gün güncellenen sitede, Centrum Plaza hakkında bilgilerin çok ötesinde bilgi ziyaretçileri bekliyor. Günlük restoran menüleri, dönemsel duyurular, yenilikler, etkinlik haberleri, arıza kaydı ve yönetimle iletişim gibi son derece dinamik bir içerik yapısına sahip. Hafta içi yemek saatlerini kapsayan belli saatlerde canlı restoran görüntülerine kadar bulabilmek mümkün. Bu şekilde plaza çalışanları, restoranların nispeten boş olduğu zamanları seçebiliyor.

Müşteri: Centrum İş Merkezi A.Ş.

Kategori: Sık Güncellenen Site

Tarih: Eylül 2018

Fotoğraf Çekimi

Centrum Plaza’nın web sitesi hazırlanırken gereken fotoğrafların çekimi, Mareo Creative Agency tarafından üstlenilmiştir. Fotoğrafların yüksek çözünürlüklü ve renk düzeltmeleri yapılmış halleri Centrum’a, başka projelerde de kullanılabilmeleri için eksiksiz verilmiştir.

Eksiksiz Hizmet ve Devir Teslim

Sitenin kurulumu ve tam anlamıyla çalışır halde işlerliği kendi sunucularımızda gerçekleştirilmiştir. Yaklaşık 9 ay sonra site, Centrum Plaza IT ekibine teslim edilerek Centrum sunucularına aktarılmıştır. Aktarım sırasında her türlü destek eksiksiz sağlanmıştır.