skyercies.com

4 yıldır sürekli gelişen Erciyes Ultra Skytrail maratonunun sürekli gelişen sayfası.

Skyerciyes.com sitesi 2016 yılında ilk versiyonunda sadece koşucu kayıtları yapılabiliyordu. Bir defa yapılan kayıtlar düzenlenemiyordu.2017 ve 2018 yarışında yarışmacıların kayıtlarını da düzenleyebildikleri bir altyapı güncellemesi yapıldı.
2019 yarışı için artık yarışmacıların ilk kayıt esnasında kredi kartıyla ödeme yapabildikleri bir sisteme geçildi. Skyerciyes.com, WordPress platformunda hem yarışmacılara dair gereken her  bilginin alınabildiği hem de ödemelerin takip edilebildiği bir sistem olarak ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ayrıca koşu zamanı siteden koşuculara dair bilgiler listeler halinde alınarak, yaka kartları, tişört gibi yarış sırasında kullanılan bazı ekipmanlar, çok daha kolay şekilde isme özel oluşturulabilmektedir.

Müşteri: Middle Earth Travel

Kategori: Etkinlik Web Sayfası, E-Ticaret

Tarih: Kasım 2015’ten günümüze

Sosyal Medya Desteği

Mareo, Erciyes Ultra Skytrail etkinliğinin sosyal medya sayfalarına (Instagram ve Facebook) görsel ve içerik desteği vermektedir. Sitenin kendisi gibi İngilizce ve Türkçe özgün metinlerle hazırlanan post’lar, özellikle yoğun kayıt dönemlerinde düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Çoklu dil desteği

Skyerciyes.com sayfası İngilizce ve Türkçe hazırlanmaktadır. Tüm kayıt ve içerik sistemi her iki dil için aynı sisteme bağlı olmasına ve aynı veritabanını kullanmasına rağmen, kullanıcıya görünen yüzleri tamamen kullanılan dile uygun şekilde değişmektedir.

Uluslararası gurur

Skyerciyes dünya çapına bir skytrail maratonu olduğu için, uluslararası bir proje olarak, Middle Earth Travel’ın olduğu kadar Mareo’nun da gurur kaynağıdır.

Biz olmadan olmaz

Mareo, Temmuz ayında düzenlenen maratonda, Erciyes dağında canlı sosyal medya içeriği sağlamakta ve ekibe destek vermektedir.