KADIN GİRİŞİMCİ DESTEK PROGRAMI

Mail kotam dolmuş, ödemeyi kaçırdım site kapanmış, mailleri yanlışlıkla sildim, panele giremiyoruz… Bunlar gibi, kadın girişimci müşterilerimiz için roket bilimi gibi olan ama bizim küçük dokunuşlarla çözebildiğimiz IT sorunlarını hiçbir ücret beklentisi olmadan çözüyor ve/veya danışmanlık veriyoruz.
Nihal Halıcı

Nihal Halıcı

Nihal Halıcı, Kapadokya’nın güzide beldesi ve en önemli turizm merkezlerinden Göreme’de, özellikle Rus turistlere yönelik hizmet veren turizm acentesi Red River Travel’ın kurucusu ve Genel Müdürü’dür.

www.redrivertravel.com

Selin Küçüksöz

Selin Küçüksöz

2015 yılında kendi ismiyle kurduğu markası altında fular, kravat gibi özel aksesuarlar tasarlayan Selin Küçüksöz’ün ürünleri, kendi e-ticaret sitesinin dışında Beymen, Vakkorama, Hipicon gibi mağazalarda da satılmaktadır.

www.selinkucuksoz.com

Yasemin Şişman

Yasemin Şişman

Uzun yıllar Ferrero Group’ta çalışan, Gıda Mühendisi Yasemin Şişman, 2017 yılında ortağı Evren Özus ile birlikte, eğitmenliğini de yaptığı lisanslı Anti Gravity® stüdyosu olan Studio Chillax’ı kurdu.

www.studiochillax.com

Zeynep Şenda Sevinç

Zeynep Şenda Sevinç

Kadıköy’de faaliyet gösteren Titco Tour’un kurucusu ve Genel Müdür’ü olan deneyimli turizmci Zeynep Şenda Sevinç, aynı zamanda Kadın Girişimciler Derneği Kagider’de de aktif rol almaktadır.

www.titcotour.com