Kavlak Avukatlık Bürosu

Kendisini “Yeni Nesil Avukatlık Bürosu” olarak tanımlayan, az bilinen konularda çok uzmanlığı olan Kavlak Avukatlık Bürosu, 2006 yılından günümüze kadar gelişerek büyüyen, uzman ve dinamik avukat kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen avukatlık bürolarından biri. “Henüz duymadığınızı biz biliyoruz” gibi iddialı bir söylemleri var. Çoğunluğu yerli, yabancı ve çok uluslu ticari ve finans kuruluşlarından oluşan müvekkil portföyüne sunulan sonuç odaklı çalışmaları ile hukuki destek sağlıyor.

https://kavlak.av.tr

Müşteri: Kavlak Avukatlık Bürosu

Kategori: Web Tasarımı ve Sosyal Medya Yönetimi

Tarih: 2019 Aralık’tan bu yana

Wix'ten WordPress'e

Daha önce Wix altyapısı kullanılarak hazırlanan sitesi, bünyesinde 10’dan fazla avukat çalıştıran ve düzenli, güncel içerik üreten firmaya tabii ki yetmemiş. Bu sebeple yeni yapı, güncellemelerin hızlı yapılması, güvenli ve güvenilir bir altyapı sunması, tüm cihazlarda düzgün ve kullanıcı dostu şekilde görüntülenmesi gibi pek çok sebepten ötürü WordPress’e taşındı.

SEO ve yüksek site performansı

Kavlak.av.tr sitesi tamamlandıktan sonra SEO ve performans çalışmaları yoğun şekilde yapılmıştır. Popup kullanımı, tasarımsal öğelerin yoğunluğu ve efektlerin fazlalığı gibi pek çok görsel çalışmayı içeren site, buna rağmen GTMetrix.com bağımsız ölçüm sitesi tarafından raporlanmış yüksek bir performans göstermektedir. Performans raporu için tıklayınız.

Sosyal medya yönetimi

Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter’da varlık gösteren Kavlak Avukatlık Bürosu’nun sosyal medya yönetimi, Mareo’nun partner firması Sosyal PR tarafından yapılıyor. Sosyal PR, sürekli ve güncel içerik üreten firmanın sosyal medya yayınları için tasarımların yapılması ve doğru zamanlarda kanallarda yayınlanması, sorunların çözülmesi ve danışmanlık verilmesi gibi pek çok işi üstlenmektedir.

Güven, İşbirliği ve On Us İstanbul

Kavkak firması ile tanışmamız da hikayemizin bir parçası. Bizi Kavlak ile Aslı Tamtürk’e (On Us İstanbul) tanıştırdı. Mottosu “Herkes hangi işte iyi ise onu yapsın istedik. Herkesin kabiliyetine göre işleri ayırdığımız bir dünya kurduk.” olan bu güzel marka iletişim ajansının iyi kalpli, işinin ehli ve disiplinli başkanına; bizlerin işimizin ehli olduğuna güvenerek web tasarım ve sosyal medya işlerini sağlamasından; süreç boyunca desteğini hiç esirgememesinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Leave a Reply